Värskeimad uudised ja fotod

Gümnaasiumi tegemisi saab jälgida ning kommenteerida kooli Facebooki lehel.

Tolerantsuse ja rahu nädal

12.-16.oktoobril toimus meie koolis Tolerantsuse ja Rahu Nädal.
Pavel Alonov rääkis nädala planeerimisest Raadio 4 intervjuus.
Üritus oli korraldatud Mondo Maailmakooli konkursi raames. Maailmakool rääkis meie üritusest oma kodulehel. Pärast 18 nominantide töödega tutvumist, sai meie projekt parimaks valitud.

Euroopa keelte päev

Euroopa keelte päeva raames korraldasid inglise keele õpetajad T-särkide disaini konkurssi. T-särgid rippusid meie kooli koridorides kahe nädala jooksul.
Õnnitleme meie võitjaid!
3. koht - Malta
2. koht - Sloveenia
1. koht - Prantsusmaa

UNESCO heategevusjooks

6.10 osales 5. ja 6. klasside meeskond Jüri Gümnaasiumi üritusel “UNESCO heategevusjooks”.

Õpetajate päev

5.10 tähistati koolis õpetajate päeva. Õpilased asendasid õpetajaid tundides ja päeva lõpus toimus aulas pidulik kontsert.

Rahvusvaheline muusikapäev

29.09 toimus meie koolis Rahvusvahelise muusikapäeva raames klassikalise muusika kontsert, kus esinesid noored muusikud. Kontserdi korraldajaks oli MTÜ Noored Talendid.

Esimeste klasside pidu

25.09 toimus traditsiooniline üritus „Esimeste klasside pidu” . Peale peo lõppu osalesid esimeste klasside õpetajad ja lasteaedade kasvatajad ümarlauas, mille teemaks oli “Lasteaedade ja koolide järjepidevuse jälgimine”.

Intellektuaalmäng Kus? Mis? Millal?

25.09 6. ja 7. klassi õpilased osalesid ülelinnalises intellektuaalmängus „Kus? Mis? Millal?”, mis toimus Õismäe Vene Lütseumis.

NATO spordipäev

18.09 meie õpilased osalesid NATO spordipäeval, mis toimus Maardus.