Neljapäev, 17 Aprill 2014

Kuulutused

Lastevanemate kool

Lugupeetud koolilaste vanemad, 17.10.13 kell 17:00 toimub „Lastevanemate koolis“ esimene kokkusaamine, kab. 119.
Palume täita registreerimisleht.
Lastevanemate kooli kava

Pae Gümnaasiumi heategevusfond

Pae Gümnaasiumi heategevusfond ootab annetusi meie kooli raskustesse sattunud perekondade toetuseks. Raha jagatakse hoolekogu otsusel. Panga rekvisiidid on: SEB Pank, a/a 10220210972222; MTÜ Tallinna Pae Gümnaasiumi heategu, reg. nr. 80346089.

Projektid

Visioon

Tallinna Pae Gümnaasium on pidevalt edasiarenev multikultuurne kool, kus õpilastele on loodud igakülgseks ja harmooniliseks  arenguks soodne keskkond, mis võimaldab kujundada oskusi elukestvaks õppeks ning lõimumiseks kaasaegsesse ühiskonda, säilitades õpilase rahvuslik identiteet ning olla konkurentsivõimeline tööturul ja hariduse vallas.
Kool soovib jätkata tööd ühtluskoolina (põhikool ja gümnaasium), võimaldades õpilastele ja lastevanematele põhikoolis valida varase/hilise keelekümbluse ja vene õppekeelega klassi vahel.

Meie kool

Kontaktandmed